kolumbia

(5) Comments

 • Peter
  2 stycznia 2019

  Nie polecam kopowanie mieszkania w Kolumbi. Sytuacja polityczna, a przedewszystlim jest nie oplacalne kupienie ze wzgledu ze zwrot procentowy. Lepiej wynajac I nie zapuszczac kozeni bo nigdy nie wiadomo. Meksyk kiddy’s byl bezpieczny a teraz tragedia. Nie polecam.
  Czy ktos wie coc na temat Miasteczka Chia 40 min na polnoc od Bogota? Planuje sie tam przeprowadzc

  • PolacaEnColombia
   17 kwietnia 2019

   hola Peter, wydaje mi się, że sytuacja w dzisiejszym świecie zawsze jest nieprzewidywalna, a jeśli ktoś marzy o mieszkaniu w Kolumbii to cóż… sama o tym marzyłam! 🙂 Najważniejsze, że wszystko się da, pozdrowienia!

  • PolacaEnColombia
   17 kwietnia 2019

   Chia to małe, spokojne miasteczko, w tej chwili “sypialnia” Bogoty. Żyje się tam wolniej. jedyny mankament polega na tym, że istnieje tylko jedna droga dojazdowa z Bogoty, więc korki są niebotyczne…

 • Darek
  31 marca 2019

  Cześć,

  Planuje zakup dwóch mieszkań w Medellin. Czy mogłabyś polecić jakaś dobra agencję nieruchomości? Będę w Bogocie w maju, czy mógłbym Ciebie zaprosić na lunch i poprosić o kilka wskazówek dotyczacych Kolumbi. Zamierzam spędzić 3 dni w Bogocie, 10 dni w Medellin i kilka dni w Cartagenie.

  Pozdrawiam,
  Darek

  • PolacaEnColombia
   17 kwietnia 2019

   Hola Darek, jak najbardziej polecam inwestycję! Medellin to teraz jedno z najprężniej rozwijających się miast kontynentu, a i turystycznie świetnie wzrasta! daj znać, kiedy przyjedziesz, do zobaczenia!

Leave your thought here

X